2013-04-11 12:05:07

Zlewozmywak Manhattan

Niemiecka firma Schock, wprowadziła do swojej oferty nowy zlewozmywak Manhattan D-100 S. Inspiracją dla projektantów tego zlewozmywaka był nowojorski Manhattan, wyspa utożsamiana z luksusem, bogactwem i oazą zieleni.

Tak jak Manhattan jest nieodłączną częścią Nowego Jorku, tak i zlewozmywak jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdej kuchni. Nowy zlewozmywak marki Schock jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wyrafinowaną prostotę połączoną z najnowszymi trendami. Jednokomorowy zlewozmywak świetnie sprawdzi się w niewielkiej kuchni, gdzie każdy centymetr dodatkowej przestrzeni ma ogromne znaczenie. Mimo niewielkiego gabarytu (690x510 mm) Manhattan D-100 S posiada dużą komorę, która umożliwia komfortowe mycie oraz płukanie naczyń. Dodatkowym atutem jest ociekacz, dzięki któremu możemy zrezygnować z zajmującej wiele miejsca kuchennej suszarki. Nowy zlewozmywak jest nie tylko praktyczny, ale dzięki minimalistycznej formie i stonowanej gamie kolorystycznej wpisze się w stylistykę każdej kuchni. Wielbicieli jasnych barw zainteresują kolory kryjące się pod nazwami Alpina, Colorado oraz Everest. Natomiast entuzjastów ciemniejszych odcieni zadowolą Inox oraz Onyx. Dzięki zastosowaniu kolorów w formie melanżu dopasowanie zlewozmywaka do kuchennego wnętrza nie sprawi nam najmniejszego problemu.

Bezpieczeństwo pochodzące z natury

Znajdujący się w środkowej części Manhattanu Central Park, „zielona wyspa” na mapie Nowego Jorku, niezmiennie zachwyca nowojorczyków, którzy przybywają tam, by czerpać spokój oraz siłę życiową z przyrody. Manhattan D-100 S także czerpie inspirację z natury. Wykonany z materiału Crystalite+®zapewnienia bezpieczeństwo użytkownikom, a także przedmiotom oraz produktom, które mają z nim styczność. Dodatkowo dzięki formule Antibac, która polega na dodaniu jonów srebra do masy granitowej, pozwala na zapobieganie rozwoju bakterii na powierzchni zlewozmywaka. Na korzyść zlewozmywaka przemawia również jego wysoka trwałość odporność nie tylko na działanie promieni UV, ale także na działanie wysokich i niskich temperatur, oraz na zarysowania i działanie chemikaliów.

Efektywne zarządzanie czasem to nie tylko domena businessmanów na manhattańskim Wall Street. W obecnych czasach potrafi to niemal każda pani domu. Jest to widoczne przede wszystkim w kuchni, gdzie przygotowuje się posiłki dla całej rodziny, dlatego powinniśmy wybierać rozwiązania łączące w sobie funkcjonalność oraz wygodę. Nowy zlewozmywak jest nie tylko gwarancją komfortu używania, ale dodaje także wielkomiejskiego szyku w kuchennym zakątku naszego mieszkania.